Programy
wz
  • Jedeme pod
  • Firefox
  • Chrome
  • Opera

Programy

Proudová zátěž Program pro výpočet proudové zátěže plošného spoje, svým výběrem šířky bohužel trochu omezuje.
Transformátor Program pro návrh transformátoru.
Barvy Výborný program pro určování barev, vypíše hexadecimální i decimální kód barvy, po zavření se vytvoří záložní soubor ve kterém je zapsána poslední nalezená barva.
Hellish Výborný program pro navrhování a vytváření audio výhybek. Navrhne - dvoupásmové 6, 12 a 18db,třípásmové 6 a 12db. Obsahuje také kompenzaci indukčnosti, návrh tlumivky a snížení citlivosti reproduktoru.
Časovače 555 Výpočet frekvence 555 podle zadaných hodnot součástek
Kondenzátor Výpočet hodnoty keramického kondenzátoru podle čísla, po prvním použití se to naučíte a víc už jej nevyužijete
Elektra 2003 Docela obsáhlý program plný elektronických výpočtů, bohužel je nepřesný takže vám v některých případech neustále vychází 0 ap.
Elektron Tento program také obsahuje několik formulářů z elektroniky, je přesný, ale ne tak graficky zpracovaný jako elektra
Dělič Návrh napěťového děliče podle vstupního a výstupního napětí
Profi CAD Editor elektrotechnických schemat, domácí verze, v češtině, neni co dodat - Verze 5.7.1
Výpočty pro TC S tímto programem si můžete vypočítat parametry teslova transformátoru jako kmitočty cívek, kapacitu toroidu a další
EasyQ Náhrada icq, velice jednoduchý program která se chová stejně jako icq 00.0.0.1 :). Program se neinstaluje, stačí se přihlásit.
Funkční Generátor Generátor všech možných frekvencí zvuků od 1 Hz do 20 kHz. Možnost výběru např. pulsní nebo sinusový. Pro mě byl balzám zvuk o frekvenci 54 Hz.

V případě jakýchkoliv připomínek nebo dotazů pište zde.